Субота, 17.04.2021, 03:27
Вітаю Вас Гість | RSS

Лісовосорочинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Шкільне життя

ТИЖДЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ.

З 3.02.– 06.02.2020 р. в Лісовосорочинській загальноосвітній школі I-III ступенів проходив тиждень англійської мови. Тиждень розпочався загальношкільною лінійкою, на якій учнів ознайомили із завданнями та планом проведення основних заходів. Впродовж тижня було проведено ряд різноманітних та цікавих заходів: інтелект-шоу: «Хто знає англійську краще?», вікторина: «Найрозумніший», Брейн-ринг «Цікава англійська», урок – віртуальна подорож «Welcome to London!» та інше.
Вивчення іноземної мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою є потребою часу. Для підвищення інтересу до вивчення англійської мови однієї урочної роботи не досить, тому тут значну роль відіграють різні позакласні та позаурочні форми роботи. Однією з таких форм позакласної роботи є проведення предметних тижнів.
Після проведення тижня були підведені підсумки. Найактивніші учасники тижня англійської мови були нагороджені на лінійці почесними грамотами, призами. Всім учасникам була оголошена подяка, виставлені відповідні оцінки з англійської мови. Отже, проведення предметного тижня не тільки поглибило знання з англійської мови, а й стало джерелом позитивних емоцій, мобілізації творчих зусиль і, як наслідок, підвищило мотивацію до вивчення мови та культури іншої країни.

                                                                                                             

                                                                                                                         

 

Вхід на сайт
Пошук
Архів записів

Copyright MyCorp © 2021
uCoz