Субота, 17.04.2021, 02:47
Вітаю Вас Гість | RSS

Лісовосорочинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Заходи

 

МЕТОДИЧНИЙ  РИНГ

30 січня в Лісовососорочинській ЗОШ IIII ступенів було проведено методичний ринг на тему «Впровадження інтерактивних форм та прийомів у на­вчальний процес».

Ця нетрадиційна форма методичної роботи сприяла вдосконаленню знань, дала можливість виявити загальну ерудицію та обізнаність педагогів із проблемою. Зазда­легідь готувалися два опоненти. Кожен опонент мав групу підтримки. Група аналізу оцінила рівень захисту від­повідного погляду на проблему, рівень підготовки опонента. Щоб зняти напруження, були запропоновані педагогічні ситуації та ігрові завдання.

Розглянулася серія теоретичних і практичних завдань, були розроблені методичні рекомендації щодо впровадження нова­торських методик. Педагоги повідомили колегам вихід­ну інформацію про методику пошуку новаторської ідеї, сутність і шля­хи впровадження в педагогічну практику. Було проведено інструктаж учасників засідання щодо правил проведення методичного рингу та зроблено висновки про підсумки раундів і засідання загалом.

ТИЖДЕНЬ МАТЕМАТИКИ

ТИЖДЕНЬ МАТЕМАТИКИ

Кожен учитель прагне зацікавити учнів предметом, який він викладає, бо це – запорука успішного навчання. Одним із засобів зацікавлення є проведення предметних тижнів. Уже стало традицією в Лісовосорочинській ЗОШ І-ІІІ ст. щорічно в лютому місяці проводити тиждень математики. Учителі Горіла В.М. та Супруненко І.В. запрошують дітей у веселу і захоплюючу мандрівку, під час якої учні переконуються, що її Величність МАТЕМАТИКА буває різною: веселою і мудрою, таємничою і чарівною, пристрасною і поміркованою. Учні, які з різних причин не змогли проявити себе на уроці, мають змогу розкрити свої таланти під час подорожі математичною країною. Тиждень математики – це п'ять днів математичного свята школи, огляду математичних талантів, змагань класів у міцності математичних знань, кмітливості, наполегливості, креативності. 
Відкриття тижня розпочалося святковою лінійкою. На одному з плакатів розміщено план проведення математичних заходів. З цього моменту в школі вступають в обіг математичні гроші (цифрики), які учні можуть заробити власним розумом за оцінки 7-12 балів з математики та розв’язання різноманітних ребусів, головоломок і логічних задач.
У цей же день був проведений математичний квест «Подорож по станціях країни Математика», який викликав великий інтерес у семикласників. 
Другий день був не менш цікавим. Саме цього дня учні 5 класу подорожували математичною регатою від станції «Старт» до станції «Перемога». А на другій великій перерві всіх любителів математики чекали математичні фокуси та цікаві способи усного рахунку різних країн світу. Закінчився день підведенням підсумків конкурсу «Кращий зошит з математики». 
Третій день продовжив турнір «Найрозумніший», учасниками якого стали учні 10 класу. Винахідливість, логічне мислення, формування вміння приборкувати хвилювання, зосереджуватись, діяти раціонально – саме ці якості проявили десятикласники, змагаючись за перемогу. Цього ж дня було підведено підсумки конкурсу «Модельєр» для учнів 5-10 класів /конкурс на кращий капелюх у формі математичної фігури/. 
Четвертий день згідно плану став днем учнівського самоврядування. На один день у нашій школі відбулися великі зміни – до роботи узявся новий педагогічний колектив! Старші учні проводили уроки в молодших класах. Учениця 8 класу Супруненко Людмила проводила урок математики в 5 класі, учениця 8 класу Каленіченко Влада навчала учнів 3 класу, а учениця 7 класу Яременко Юля – 4 класу. Усі учениці отримали високу оцінку за проведені уроки, які викликали у вчителів позитивні враження й відгуки, а в учнів –надзвичайнну зацікавленість та активність. Також у цей день учні 8 класу стали учасниками математичної гри «Слабка ланка». А на другій великій перерві розпочалася дійсно «золота лихоманка», адже всі учні 5-10 класів поринули в пошуки скарбу. Саме математичний квест «Пошук скарбів» є найулюбленішим заходом для учнів нашої школи. Цей момент учні чекають кожного року з нетерпінням, з піднесеними емоціями. Тільки найкмітливішим вдається розшукати скарб і поділитися з усіма учасниками математичного тижня. 
П’ятого дня було проведено математичне свято «Прогулянка в математичному місті», на якому відбулося закриття предметного тижня, було підведено підсумки конкурсу дописів в математичну газету, кросвордів, ребусів, загадок, інших конкурсів, нагороджено переможців математичних турнірів, кращого учня тижня грамотами, солодкими призами. Кульмінацією тижня математики став традиційний і не менш улюблений математичний аукціон, де розігрувалися цікаві сувеніри, які учні могли придбати на зароблені протягом тижня гроші /цифрики/ 
Протягом п’яти днів математичні заходи викликали в учнів жвавий інтерес, надзвичайну активність і покращення успішності. Саме вони будуть спонукати їх до нових ідей та звершень. Адже школа повинна плекати майбутніх лідерів з активною життєвою позицією, креативну молодь, здатну мислити творчо, критично, логічно!

 


 

Вхід на сайт
Пошук
Архів записів

Copyright MyCorp © 2021
uCoz